Obsah fóra DAMyko
Domov Amatérských Mykologů
Moje první setkání s císařkou
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Potlach - Diskuse jen tak aneb přišel jsem si pokecat
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roman Manak



Založen: 08. 07. 2009
Příspěvky: 1379
Bydliště: Veselí nad Moravou

PříspěvekZaslal: po 08. srpen 2011 18:15
  Předmět: Moje první setkání s císařkou
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

...neproběhlo vůbec dobře. Ještě teď se z toho vzpamatovávám. Našel jsem tři plodnice. Dost dobře je možné, že byly čtyři. Rozkopané do posledního kousku Sad Docela chápu, když někdo vytrhne houbu a pak ji zahodí, vždyť to ostatně děláme i my, když si chceme nafotit lupeny, že? Ale proč napadrť rozkopat tak krásnou houbu? Na jedné lokalitě jsem našel rozšlapané satany. Ale, bohužel, vyrostli tak blbě... zrovna na cestě. Bylo mi to líto, ale nedá se nic dělat. Ale nedokážu pochopit mentalitu člověka, který udělal s těmi císařkami to, co udělal Sad
_________________
---
RAM

Do lesa se dá jít vždy. Když tam člověk nenajde houby, tak tam najde houby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavka



Založen: 04. 07. 2010
Příspěvky: 98
Bydliště: Hořice

PříspěvekZaslal: po 08. srpen 2011 18:42 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Já loni potkal tátu se synem, fotřík si čistil hřiba a zálibně přihlížel, jak mladej kope tu do holubinky, tu do muchomůrky zelené. Když jsem je napomenul, byla z toho málem rvačka. Naštěstí se z houští vynořil jeden inteligentní houbař, přidal se na mou stranu a fotříka jsme umravnili. Jen nevím, co z toho kluka vyroste, když ten kdo ho má vychovávat stejně nepochopil o co nám šlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Martin Kříž



Založen: 08. 11. 2005
Příspěvky: 2638
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út 30. srpen 2011 23:55 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

po srpen 08, 2011 6:42 pm pavka napsal:
Jen nevím, co z toho kluka vyroste, když ten kdo ho má vychovávat stejně nepochopil o co nám šlo.

Jak, nevím? Poslanec, senátor, ministr, prezident ... možností je hodně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mykožrút



Založen: 25. 12. 2009
Příspěvky: 301
Bydliště: Žilina

PříspěvekZaslal: út 31. července 2012 7:07 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Ja mám zasa zo včera opačnú,veľmi milú skúsenosť. Erythropusy tu bývajú ešte stále niektorými nevedomcami považované za satany a nemilosrdne likvidované,alebo zo zvedavosti vytrhnuté a po okukaní hodené o strom,v lepšom prípade len odhodené na zem. Vzorný hubár,ktorý hríb našiel predomnou ho zrejme tiež z obáv,či nevedomosti nevzal. Uložil ho krásne vedľa druhého,ktorého sa už nedotkol. Nevídaný prístup. Ja som si potom mohol zobrať a zúžitkovať obidva. Takého človeka je v lese radosť stretnúť. Stalo sa v Strečanskej úžine na Domašínskom meandri.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vrana



Založen: 06. 01. 2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Jeseník

PříspěvekZaslal: ne 28. července 2013 15:59
  Předmět: císřská muchomůrka
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Tady v Rxchlebských horách také rostou.ještě jsem nedostal odvahu je sníst.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Potlach - Diskuse jen tak aneb přišel jsem si pokecat Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory