Obsah fóra DAMyko
Domov Amatérských Mykologů
Fotky lokalit jarních hub- PROSBA
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Houbárna - Povídání si o houbách a houbaření
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michal Mikšík



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 810

PříspěvekZaslal: so 01. prosince 2012 19:42
  Předmět: Fotky lokalit jarních hub- PROSBA
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

¨Vážení kolegové

Pro knihu o jarních houbách, kterou připravuji ve spolup. s nakl. Grada sháním fotografie lokalit jarních druhů hub, myšleno "pravuých jarních hub", které se vyskytují pouze na jaře. Fotky musí být z obodbí, kdy na lokalitě houby rostly (nebo aspoň měly růst). Jde mi zejména o lokality ucháčů, smržů, kačenek, májovek, podtrnek. (např sady, lužní lesy, loiuky, zahrady s mulč. kůrou).

Sháním rovněž ilustrativní fotky jarních hub které by byly v košících, např. košík jarních druhů hub nebo jen smržů, kačenek apod. (foto může být i z kuchyňského prostředí v nějaké hezké kompozici)

Náhledy můžete dávat zde nebo mi je můžete posílat do 10. prosince na mou emailovou adresu michal.miksik@gmail.com

Děkuji všem
Autoři vybraných fotografií dostanou knihu zdarma (1 fotka), u více fotek honorář za každou fotku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kraken
Čestný člen


Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 2508
Bydliště: Klášterec nad Ohří

PříspěvekZaslal: ne 02. prosince 2012 12:21 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Tak tady máš nějaké kačenky. Ten biotop už jsem sem jednou dával...


   186.76 kB    
DSC01528.JPG
   DSC01528.JPG

   169.51 kB    
košíček.JPG
   košíček.JPG

   188.12 kB    
DSC09140.JPG
   DSC09140.JPG
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michal Mikšík



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 810

PříspěvekZaslal: ne 02. prosince 2012 22:24 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Ahoj tu fotku lokality bych vzal, pošleš mi ji v orig. rozlišení na můj email ?

Děkuji

Michal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Roman Manak



Založen: 08. 07. 2009
Příspěvky: 1379
Bydliště: Veselí nad Moravou

PříspěvekZaslal: po 03. prosince 2012 20:22
  Předmět: Re: Fotky lokalit jarních hub- PROSBA
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

so 01. prosince 2012 18:42 Michal Mikšík napsal:
¨Vážení kolegové

Pro knihu o jarních houbách, kterou připravuji ve spolup. s nakl. Grada sháním fotografie lokalit jarních druhů hub, myšleno "pravuých jarních hub", které se vyskytují pouze na jaře. Fotky musí být z obodbí, kdy na lokalitě houby rostly (nebo aspoň měly růst). Jde mi zejména o lokality ucháčů, smržů, kačenek, májovek, podtrnek. (např sady, lužní lesy, loiuky, zahrady s mulč. kůrou).

Sháním rovněž ilustrativní fotky jarních hub které by byly v košících, např. košík jarních druhů hub nebo jen smržů, kačenek apod. (foto může být i z kuchyňského prostředí v nějaké hezké kompozici)

Náhledy můžete dávat zde nebo mi je můžete posílat do 10. prosince na mou emailovou adresu michal.miksik@gmail.com

Děkuji všem
Autoři vybraných fotografií dostanou knihu zdarma (1 fotka), u více fotek honorář za každou fotku.


Škoda, že ta výzva přišla tak pozdě a že je na ni tak málo času. Nejde o mi žádný honorář, ale rád bych přispěl k dobré věci. A samozřejmě na tu knížku se těším. Jen to snad nebude další z houbařských, ale spíše mykologických knih

_________________
---
RAM

Do lesa se dá jít vždy. Když tam člověk nenajde houby, tak tam najde houby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JARIN



Založen: 01. 05. 2008
Příspěvky: 578
Bydliště: Hroznětín okr. Karlovy vary

PříspěvekZaslal: po 03. prosince 2012 21:14 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

měl bych jednu lokalitu Ucháče


   141.54 kB    
New_New_2011_05080033.jpg
   New_New_2011_05080033.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Houbárna - Povídání si o houbách a houbaření Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory