Obsah fóra DAMyko
Domov Amatérských Mykologů
Poslední číslo Světa hub
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Časopis SVĚT HUB
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roman Manak



Založen: 08. 07. 2009
Příspěvky: 1379
Bydliště: Veselí nad Moravou

PříspěvekZaslal: so 07. ledna 2012 22:31 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

No já nevím, nechci nikohzo urazit. Ale 150000 je opravdu dost. Když to tak vezmu, tak kdyby jej odebralo 1500 lidí, tak to vychází 100 korun na výtisk. A to je dost. Smile Vypadá to, že pan Baier je štědrý sponzor
_________________
---
RAM

Do lesa se dá jít vždy. Když tam člověk nenajde houby, tak tam najde houby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: ne 08. ledna 2012 11:58 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

pan Baier toto prohlásil na jrdé přednášce,,poslední dvojčíslo zadotoval ze svého...jinak pana Mikšíka prohlásil za podvodníka dodnes nevidělani korunu a o tom se také odvijí cena knihy Naše holubinky,,peníze musí dostat na zpět,,
Návrat nahoru
Abbadon



Založen: 17. 09. 2010
Příspěvky: 63
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: ne 08. ledna 2012 12:49 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

ne 08. ledna 2012 10:58 Anonymous napsal:
pan Baier toto prohlásil na jrdé přednášce,,poslední dvojčíslo zadotoval ze svého...jinak pana Mikšíka prohlásil za podvodníka dodnes nevidělani korunu a o tom se také odvijí cena knihy Naše holubinky,,peníze musí dostat na zpět,,


Tak a právě jste zase zadělal na to, že se tu bude řešit kdo je a není podvodník Very Happy Já myslím, že tyhle věci by se měly řešit mezi těmi kdo jsou do toho zapleteni Smile
btw: je pravda že ta cena knihy o holubinkách mě také překvapila Smile ale považoval jsem to za příhodnou cenu pro kvalitní knihu Smile takže i tenhle názor mě přijde dost nepodložený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9089
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: po 09. ledna 2012 10:14 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Prosím držte debatu v mantinelech slušnosti a vzájemné úcty jinak bude smazána! Anonymní vystupování věrohodnosti nepřidá Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Yohaness



Založen: 05. 06. 2008
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 09. ledna 2012 12:01 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

ne 08. ledna 2012 10:58 Anonymous napsal:
pan Baier toto prohlásil na jrdé přednášce,,poslední dvojčíslo zadotoval ze svého...jinak pana Mikšíka prohlásil za podvodníka dodnes nevidělani korunu a o tom se také odvijí cena knihy Naše holubinky,,peníze musí dostat na zpět,,

Tak za prvé - mohl by ses nám představit? Anonymě šířit pomluvy umí každý ubožák.
Za druhé - proč to děláš? Celé je to lež a ty to dobře víš. Ing. Baier by nic takového veřejně nešířil, zrovna minulý týden jsme spolu řešili, jak znovu oživit časopis.

To jen na vysvětlenou ostatním, prosím nekomunikujte s anonymy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michal Mikšík



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 810

PříspěvekZaslal: so 21. ledna 2012 20:55 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Vážený Anonyme:

Dovol mi reagovat na tvůj příspěvek:

Nevím na jaké přednášce toto padlo, ale pokud padlo, tak to prosím podložte nějakým důkazem.

Za druhé co se týče knihy o holubinkách, tak kniha Naše holubinky neexistuje. Pokud mluvíte o knize naše holubinky, tak ta vyšla dlouze předtím, než začal vycházet časopis Svět hub. Pokud mlvíte o knize holubinky z nakladatelství Academia, tak tam je ta cena adekvátní rozsahu, jejím hlavním autorem vůbec není pan Baier ale pan Socha a vůbec nemůže ovlivnit výši ceny, pokud se podíváte na knihy ve stejné edici stojí uplně stejně.

Pokud mluvíte o časopisu, ano byl to projekt, který nedopadl podle mých představ a to se někdy stává a kdo si něco takového nezkusil dělat, neví jak je to obtížné.

Nazývat mne podvodníkem je od vás nehorázné a je to pomluva, žádného podvodu jsem se v souvislosti s časopisem nedopustil, ani v jiné činnosti. Pokud považujete za podvod, že se něco nepovedlo, tak se naučte zákony a názvy knih a také si ověřte fakta.

Michal Mikšík



Zaslal: 08. ledna 12, 10:58 Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

pan Baier toto prohlásil na jrdé přednášce,,poslední dvojčíslo zadotoval ze svého...jinak pana Mikšíka prohlásil za podvodníka dodnes nevidělani korunu a o tom se také odvijí cena knihy Naše holubinky,,peníze musí dostat na zpět,,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Časopis SVĚT HUB Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory