Obsah fóra DAMyko
Domov Amatérských Mykologů
Poslední číslo Světa hub
Jdi na stránku 1, 2  Další
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Časopis SVĚT HUB
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roman Manak



Založen: 08. 07. 2009
Příspěvky: 1379
Bydliště: Veselí nad Moravou

PříspěvekZaslal: pá 04. února 2011 11:47
  Předmět: Poslední číslo Světa hub
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Jakmuž bylo řečené v jiné diskuzi, časopis se asi neudrží - aspoň dosud. Ale bylo slíbené vydání toho dvojčísla někdy v lednu. Teď už je únor a já jej stále doma nemám. Kde je chyba? Nevyšel? Nebo je to jen záležitost čistě pošty, že mi jej nedodala?

Nechci aby to vyznělo jako kritika, jen bych rád věděl, co s tím číslem je.

_________________
---
RAM

Do lesa se dá jít vždy. Když tam člověk nenajde houby, tak tam najde houby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yohaness



Založen: 05. 06. 2008
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 22. února 2011 15:01 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Závěrečné dvojčíslo je těsně před dokončením. Je mi to líto, ale díky různým událostem (i radostným - narození šefredaktorova potomka) se tvorba tohoto čísla opět protáhla. Ještě jednou se všem omlouvám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vlkodlak



Založen: 16. 03. 2007
Příspěvky: 1886
Bydliště: Praha, Böhmen

PříspěvekZaslal: st 23. února 2011 4:44 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

út 22. února 2011 14:01 Yohaness napsal:
Závěrečné dvojčíslo je těsně před dokončením. Je mi to líto, ale díky různým událostem (i radostným - narození šefredaktorova potomka) se tvorba tohoto čísla opět protáhla. Ještě jednou se všem omlouvám.

No vidíš, a to máš z toho, že ses dobročinně angažoval... Nakonec se musíš omlouvat. ALVA tam to je.

_________________
;°|<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roman Manak



Založen: 08. 07. 2009
Příspěvky: 1379
Bydliště: Veselí nad Moravou

PříspěvekZaslal: st 23. února 2011 9:09 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

To je skvělá zpráva, že to číslo nakonec vyjde. Už jsem přestával věřit Smile
_________________
---
RAM

Do lesa se dá jít vždy. Když tam člověk nenajde houby, tak tam najde houby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cori



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 36
Bydliště: Hodonínsko / Praha

PříspěvekZaslal: po 04. dubna 2011 15:58 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Jen se tak nesměle ptám - vyšlo vlastně to poslední dvojčíslo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Roman Manak



Založen: 08. 07. 2009
Příspěvky: 1379
Bydliště: Veselí nad Moravou

PříspěvekZaslal: po 04. dubna 2011 16:32 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

po 04. dubna 2011 15:58 Cori napsal:
Jen se tak nesměle ptám - vyšlo vlastně to poslední dvojčíslo?


No, nevím jak to s ním vypadá aktuálně, ale na nahuby.sk se asi před třemi týdny objevila zpráva, že je v tisku. Ale jak říkám, je to už asi tři týdny, takže aktuální informace o tom jestli už vyšel z tisku, nemám Smile

_________________
---
RAM

Do lesa se dá jít vždy. Když tam člověk nenajde houby, tak tam najde houby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal Mikšík



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 810

PříspěvekZaslal: pá 03. června 2011 10:27 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Kdo má zájem, mohu v pondělí na přednášku ČMS do Prahy 6.6 přinést poslední dvojčíslo Světa hub. Pište mi sem, ať vím, kolik toho mám vzít.

Michal Mikšík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cori



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 36
Bydliště: Hodonínsko / Praha

PříspěvekZaslal: pá 03. června 2011 12:41 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Tak to jsem rád, že se nakonec zadařilo i to poslední dvojčíslo.

Mně bude stačit doručení poštou v průběhu června Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Roman Manak



Založen: 08. 07. 2009
Příspěvky: 1379
Bydliště: Veselí nad Moravou

PříspěvekZaslal: pá 03. června 2011 19:51 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Takže jestli tomu dobře rozumím, tak se mnohokrát avizovaného posledního čísla Světa hub přece jen dočkáme? Když už se poveze na přednášku, tak je snad vytisklé (a ne jen v tisku jako asi před dvěma měsíci), tak by snad mohlo přijít poštou. Je v těch mých slovech cítit ironie, že? A taky jsem to tak myslel. Svět hub je perfektní časopis. Odebírám i Houbaře, ale ten Světu hub nesahá ani po kolena. Vím, že vydávání malopnákladového časopisu je velice problematické, ale co se mi nelíbí, jsou ty dezinformace kolem. Už asi před dvěma měsíci bylo ohlášeno že to dvojčíslí jde do tisku. To je otázka dne, pár dnů, nanejvýš týdne. A časopis pořád nikde. A tohle není jediné "zpoždění". Právě to se mi na tom nelíbí. Mě by bylo jedno kdyby redaktoři časopisu napsali "máme problémy, číslo vyjde až za dva měsíce možná i později". To by bylo podle mě fér a i když by se mi nelíbilo, že musím tak dlouho čekat na svůj oblíbený časopis, pochopil bych to a musel bych vydržet. Ale několikrát avizovat, že číslo bude "další týden" ve schránce (obrazně řečeno) a časopis stejně nepřijde, se mi moc nelíbí. Právě proto jsem se ani nepodepsal pod "petici pro zachování časopisu", která nedávno byla na stránkách nahuby.sk. Jestli se časopis podaří zachránit, rád si jej zase předplatím, ale už se nebudu snažit mu nějak pomáhat po těch mnoha odkladech a tak. A myslím, že nejsem sám, kdo takto uvažuje. Kdybyste nám, vážení redaktorové a šéfredaktorové, aspoň dali vědět, jaká je skutečná situace, hned by to bylo jiné, alespoň pro mne. Ostatně i jeden známý (amatérský mykolog) se k tomu staví stejně a je nasnadě, že je nás takových víc.

A závěr? Věřím, že se Vám časopis podaří zachránit. Je vynikající a myslím, že i ve světovém měřítku. Obdivuji Vaše úsilí, které jste do něj vložili a děkuji za ty čtyři čísla, která dosud vyšla a poskytla mi spoustu informací!

_________________
---
RAM

Do lesa se dá jít vždy. Když tam člověk nenajde houby, tak tam najde houby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hercuus



Založen: 13. 03. 2010
Příspěvky: 378
Bydliště: Týnec nad Sázavou

PříspěvekZaslal: so 04. června 2011 10:41 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Ahoj Michale, já bych si prosím jedno dvojčíslo na přednášce vzal. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Yohaness



Založen: 05. 06. 2008
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 06. června 2011 13:44 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

pá 03. června 2011 19:51 ram2007 napsal:
Takže jestli tomu dobře rozumím, tak se mnohokrát avizovaného posledního čísla Světa hub přece jen dočkáme? Když už se poveze na přednášku, tak je snad vytisklé (a ne jen v tisku jako asi před dvěma měsíci), tak by snad mohlo přijít poštou. Je v těch mých slovech cítit ironie, že? A taky jsem to tak myslel. Svět hub je perfektní časopis. Odebírám i Houbaře, ale ten Světu hub nesahá ani po kolena. Vím, že vydávání malopnákladového časopisu je velice problematické, ale co se mi nelíbí, jsou ty dezinformace kolem. Už asi před dvěma měsíci bylo ohlášeno že to dvojčíslí jde do tisku. To je otázka dne, pár dnů, nanejvýš týdne. A časopis pořád nikde. A tohle není jediné "zpoždění". Právě to se mi na tom nelíbí. Mě by bylo jedno kdyby redaktoři časopisu napsali "máme problémy, číslo vyjde až za dva měsíce možná i později". To by bylo podle mě fér a i když by se mi nelíbilo, že musím tak dlouho čekat na svůj oblíbený časopis, pochopil bych to a musel bych vydržet. Ale několikrát avizovat, že číslo bude "další týden" ve schránce (obrazně řečeno) a časopis stejně nepřijde, se mi moc nelíbí. Právě proto jsem se ani nepodepsal pod "petici pro zachování časopisu", která nedávno byla na stránkách nahuby.sk. Jestli se časopis podaří zachránit, rád si jej zase předplatím, ale už se nebudu snažit mu nějak pomáhat po těch mnoha odkladech a tak. A myslím, že nejsem sám, kdo takto uvažuje. Kdybyste nám, vážení redaktorové a šéfredaktorové, aspoň dali vědět, jaká je skutečná situace, hned by to bylo jiné, alespoň pro mne. Ostatně i jeden známý (amatérský mykolog) se k tomu staví stejně a je nasnadě, že je nás takových víc.

A závěr? Věřím, že se Vám časopis podaří zachránit. Je vynikající a myslím, že i ve světovém měřítku. Obdivuji Vaše úsilí, které jste do něj vložili a děkuji za ty čtyři čísla, která dosud vyšla a poskytla mi spoustu informací!

Je škoda, že to takto bereš - uznávám, že když se nedodrží předem vyhlášený termín, je to špatně. Ale my jsme skutečně mysleli, že časopis vyjde, jak jsme avizovali. Časopis byl v tisku, jen se jeho tisk pozastavil díky nedostatku financí. Fajn, jsem poučen a dopředu již slibovat nic nebudu. Jinak díky, že časopisu fandíš.
Letos určitě vycházet nebude, snažíme se sehnat peníze na ročník 2012. Jsou dvě cesty - buď seženeme inzerenty, nebo předplatitele(to je ta varianta, se kterou pomáhá Jarda Malý na stránkách Nahuby), nejlépe obojí. Pořád si totiž všichni myslíme, že tento projekt má smysl a podaří se časem těžkosti prolomit. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Roman Manak



Založen: 08. 07. 2009
Příspěvky: 1379
Bydliště: Veselí nad Moravou

PříspěvekZaslal: po 06. června 2011 20:22 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

po 06. června 2011 13:44 Yohaness napsal:
pá 03. června 2011 19:51 ram2007 napsal:
Takže jestli tomu dobře rozumím, tak se mnohokrát avizovaného posledního čísla Světa hub přece jen dočkáme? Když už se poveze na přednášku, tak je snad vytisklé (a ne jen v tisku jako asi před dvěma měsíci), tak by snad mohlo přijít poštou. Je v těch mých slovech cítit ironie, že? A taky jsem to tak myslel. Svět hub je perfektní časopis. Odebírám i Houbaře, ale ten Světu hub nesahá ani po kolena. Vím, že vydávání malopnákladového časopisu je velice problematické, ale co se mi nelíbí, jsou ty dezinformace kolem. Už asi před dvěma měsíci bylo ohlášeno že to dvojčíslí jde do tisku. To je otázka dne, pár dnů, nanejvýš týdne. A časopis pořád nikde. A tohle není jediné "zpoždění". Právě to se mi na tom nelíbí. Mě by bylo jedno kdyby redaktoři časopisu napsali "máme problémy, číslo vyjde až za dva měsíce možná i později". To by bylo podle mě fér a i když by se mi nelíbilo, že musím tak dlouho čekat na svůj oblíbený časopis, pochopil bych to a musel bych vydržet. Ale několikrát avizovat, že číslo bude "další týden" ve schránce (obrazně řečeno) a časopis stejně nepřijde, se mi moc nelíbí. Právě proto jsem se ani nepodepsal pod "petici pro zachování časopisu", která nedávno byla na stránkách nahuby.sk. Jestli se časopis podaří zachránit, rád si jej zase předplatím, ale už se nebudu snažit mu nějak pomáhat po těch mnoha odkladech a tak. A myslím, že nejsem sám, kdo takto uvažuje. Kdybyste nám, vážení redaktorové a šéfredaktorové, aspoň dali vědět, jaká je skutečná situace, hned by to bylo jiné, alespoň pro mne. Ostatně i jeden známý (amatérský mykolog) se k tomu staví stejně a je nasnadě, že je nás takových víc.

A závěr? Věřím, že se Vám časopis podaří zachránit. Je vynikající a myslím, že i ve světovém měřítku. Obdivuji Vaše úsilí, které jste do něj vložili a děkuji za ty čtyři čísla, která dosud vyšla a poskytla mi spoustu informací!

Je škoda, že to takto bereš - uznávám, že když se nedodrží předem vyhlášený termín, je to špatně. Ale my jsme skutečně mysleli, že časopis vyjde, jak jsme avizovali. Časopis byl v tisku, jen se jeho tisk pozastavil díky nedostatku financí. Fajn, jsem poučen a dopředu již slibovat nic nebudu. Jinak díky, že časopisu fandíš.
Letos určitě vycházet nebude, snažíme se sehnat peníze na ročník 2012. Jsou dvě cesty - buď seženeme inzerenty, nebo předplatitele(to je ta varianta, se kterou pomáhá Jarda Malý na stránkách Nahuby), nejlépe obojí. Pořád si totiž všichni myslíme, že tento projekt má smysl a podaří se časem těžkosti prolomit. Wink


No, mě ani tak nešlo o to, že nebyl několikrát dodržen termín, já osobně taky nejsem expert na dodržování termínů tak to dokážu pochopit Very Happy Spíš mi hodně vadilo to, že se třeba vyhlásilo "časopis je v tisku, vyjde příští týden" nebo něco v tom smyslu. A pak ticho po pěšině. Je jasné, že se něco může pokazit, ale když by jeden z Vás aspoň napsal třeba "časopis šel do tisku, ale chyběly peníze, tak bohužel poštou nepřijde". Ale aspoň díky za dodatečné informace. Hned jak časopis znovu začne vycházet, tak ve mě máte předplatitele. A možná dokonce dopíšu ten sáhodlouhý článek, který jsem slíbil M. Mikšíkovi Very Happy

_________________
---
RAM

Do lesa se dá jít vždy. Když tam člověk nenajde houby, tak tam najde houby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: so 07. ledna 2012 11:52 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

poslední číslo prý vyšlo jen díky dotaci pana ing.J. Bajera,který je zadotoval částkou 150 000kč,,je to pravda pane Mikšík?
Návrat nahoru
Roman Manak



Založen: 08. 07. 2009
Příspěvky: 1379
Bydliště: Veselí nad Moravou

PříspěvekZaslal: so 07. ledna 2012 11:59 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

so 07. ledna 2012 10:52 Anonymous napsal:
poslední číslo prý vyšlo jen díky dotaci pana ing.J. Bajera,který je zadotoval částkou 150 000kč,,je to pravda pane Mikšík?


150.000? Za jedno číslo? Vím, že náklady na jedno číslo takovéhoto časopisu musí být velké, ale 150.000 se mi zdá hodně přehnané...

_________________
---
RAM

Do lesa se dá jít vždy. Když tam člověk nenajde houby, tak tam najde houby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yohaness



Založen: 05. 06. 2008
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so 07. ledna 2012 19:24 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

so 07. ledna 2012 10:52 Anonymous napsal:
poslední číslo prý vyšlo jen díky dotaci pana ing.J. Bajera,který je zadotoval částkou 150 000kč,,je to pravda pane Mikšík?

A kdes to sebral Anonyme? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Časopis SVĚT HUB Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory