Obsah fóra DAMyko
Domov Amatérských Mykologů
Limit (počtu či velikosti?) soukromých zpráv
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Kancelář - Vše ohledně provozu těchto stránek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jirka Kohl
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 1961
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st 06. dubna 2011 7:03
  Předmět: Re: Válečná sekera!!!
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

út dubna 05, 2011 23:53 V l k o d l a k napsal:
Jen pro pořádek: byl jsem smazán za výraz *****. Už se tu nesmí ani naznačovat. Sad Navíc si cenzor výraz vyložil chybně - místo ***** myslel *****. Laughing

Byl jsem "cenzorem" informován jaký výraz jsi pro nás měl ve skutečnosti na mysli, a moc směšný mě to nepříjde. Takhle mě nikdo neřek už spoustu let a ten poslední co to zkusil nedopad moc dobře.....

_________________
Jirka Kohl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin Kříž



Založen: 08. 11. 2005
Příspěvky: 2638
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st 06. dubna 2011 13:50
  Předmět: malá, jistě nezajímavá poznámka
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Obávám se, že bych se zde nemohl podepsat pod způsobem jednání ani jedné strany. ...To jen tak, kdyby někdo chtěl znát můj názor. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lupo
Site Admin


Založen: 08. 11. 2005
Příspěvky: 2312
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: st 06. dubna 2011 22:56 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

út 05. dubna 2011 23:46 V l k o d l a k napsal:
Vzhledem k faktu, že byla ukončena funkčnost nicku Vlkodlak, žádám v souladu se svým dřívějším prohlášením o odstranění veškerých svých příspěvků, neboť tímto činem administrátoři porušili podmínky, které jsem pro publikaci a další jakékoliv používání svých příspěvků na tomto fóru stanovil.
Prohlášení rovnající se licenci si můžete přečíst zde: http://www.damyko.info/ForumA/viewtopic.php?t=7066&postdays=0&postorder=asc&start=15


Jelikož nejsi provozovatelem tohoto fóra, tak evidentně nejsi osobou, která je oprávněna stanovovat podmínky pro publikaci. Jediné co můžeš je souhlasit / nesouhlasit s podmínkami, které stanovil jeho provozovatel = používat / nepoužívat toto fórum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
V l k o d l a k
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá 08. dubna 2011 3:57
  Předmět: Inu, srandy kopec bude
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Pánové, moje trpělivost s vámi vypršela. Rád se utkám s udatným Boletusem v rytířském souboji, a vězte, že já opravdu neprohraji.

Jelikož (ověřeně uložené) registrační podmínky neříkají nic o povinnosti publikujícího udělit licenci typu GPL, LGPL, či podobných "free" licencí, mám za to, že jakékoliv zde zveřejněné autorské dílo se řídí zákonem 121/2000 Sb. (tzv. Autorským zákonem)., a podmínky jeho publikace a distribuce se rovněž řídí tímto Z.

Dávám administrátorům damyko.info lhůtu do konce dubna 2011 na obnovení funkčnosti nicku "Vlkodlak" (tak, aby mi byly umožněny přihlášení a publikace), včetně vazeb na původní příspěvky, v opačném případě se budu veškerými dostupnými prostředky domáhat vymazání veškerého mnou publikovaného obsahu z tohoto webu a případné náhrady související škody.

Já jsem si nezačal, ale pojďme, hoši, pojďme do toho.
Návrat nahoru
novotmil
Čestný člen


Založen: 27. 04. 2007
Příspěvky: 221
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: pá 08. dubna 2011 15:00
  Předmět: Re: Inu, srandy kopec bude
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

pá 08. dubna 2011 3:57 V l k o d l a k napsal:
Pánové, moje trpělivost s vámi vypršela. Rád se utkám s udatným Boletusem v rytířském souboji, a vězte, že já opravdu neprohraji.

Jelikož (ověřeně uložené) registrační podmínky neříkají nic o povinnosti publikujícího udělit licenci typu GPL, LGPL, či podobných "free" licencí, mám za to, že jakékoliv zde zveřejněné autorské dílo se řídí zákonem 121/2000 Sb. (tzv. Autorským zákonem)., a podmínky jeho publikace a distribuce se rovněž řídí tímto Z.

Dávám administrátorům damyko.info lhůtu do konce dubna 2011 na obnovení funkčnosti nicku "Vlkodlak" (tak, aby mi byly umožněny přihlášení a publikace), včetně vazeb na původní příspěvky, v opačném případě se budu veškerými dostupnými prostředky domáhat vymazání veškerého mnou publikovaného obsahu z tohoto webu a případné náhrady související škody.

Já jsem si nezačal, ale pojďme, hoši, pojďme do toho.


Ty jsi asi dobrej vocas viď??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
V l k o d l a k
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá 08. dubna 2011 16:07
  Předmět: Re: Inu, srandy kopec bude
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

pá 08. dubna 2011 15:00 novotmil napsal:
Ty jsi asi dobrej vocas viď??

To mi nepřísluší hodnotit.

Tak trochu z toho mám srandu, ale nemám rád cenzory a výše uvedená prohlášení berte vážně.
Návrat nahoru
Martin Kříž



Založen: 08. 11. 2005
Příspěvky: 2638
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čt 21. dubna 2011 0:26 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Vlkodlakovi je nadále možné posílat soukromé zprávy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: čt 21. dubna 2011 6:18 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Je, ale nemůže si je vyzvednout neb jeho konto nebylo zrušeno, ale pouze dočasně(?) zablokováno. Fungovat by snad mohl email.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Martin Kříž



Založen: 08. 11. 2005
Příspěvky: 2638
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čt 21. dubna 2011 9:57 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Email funguje, ale zde Damyko poněkud zapomnělo ošetřit souvislosti, které zablokováním konta současně způsobuje. Lze-li Vlkodlakovi posílat soukromé zprávy, měl by mít možnost si je číst. Nemá-li možnost si je číst, neměla by existovat možnost posílat mu je. Myslím, že to je typická ukázka jednání postkomunistických vlád - kroky směřují k uspokojení jen primárních cílů, jež jsou mnohdy jaksi populistického charakteru, aby byly srozumitelné nejširším vrstvám společnosti, tj. přízemně uvažujícím, neboť tak se nejsnadněji dosáhne zisku politických bodů. Aktuální záležitost se však kromě Vlkodlaka týká též 921 registrovaných uživatelů, kteří nejsou informováni o tom, že Vlkodlak nemá možnost číst si soukromé zprávy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jirka Kohl
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 1961
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt 21. dubna 2011 15:51 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

čt dubna 21, 2011 9:57 Martin Kříž napsal:
Email funguje, ale zde Damyko poněkud zapomnělo ošetřit souvislosti, které zablokováním konta současně způsobuje. Lze-li Vlkodlakovi posílat soukromé zprávy, měl by mít možnost si je číst. Nemá-li možnost si je číst, neměla by existovat možnost posílat mu je.

Tečka.

_________________
Jirka Kohl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: pá 22. dubna 2011 6:54 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Shocked Shocked Shocked Možná Martine chápu to, co ti vadí, ale už jen stěží dokážu přijmout tu podivnou argumentaci ... "typická ukázka jednání postkomunistických vlád" ... "uspokojení jen primárních cílů" ... "populistického charakteru" ... "přízemně uvažujícím" ... "zisku politických bodů" ... ani nevím, jestli se tomu mám smát ... Každopádně to nechápu a bere mi to chuť se na projektu DAMyko nadále podílet ... v poslední době mi přináší spíše trápení než zábavu a odpočinek Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Vnitřní zprávy ani emaily ani telefoní číslo ani ani ani ... nejsou "doporučeným dopisem" České pošty. Skutečnost, že někomu nefunguje nějaké spojení na něj, je problém dotyčného, zvláště pak je-li on tím, kdo klíče od své poštovní schránky zahodil, či byl z důvodu svého chování z obydlí své rodiny vykázán.

Závěrem snad jen citát
čt dubna 21, 2011 3:51 pm Jirka Kohl napsal:
Tečka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Martin Kříž



Založen: 08. 11. 2005
Příspěvky: 2638
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: so 23. dubna 2011 20:14 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Ale to neberte tak udiveně, já jsem to ani nijak drasticky nemyslel, pouze už v zárodku vidím souvislosti jdoucí dál, než je v průměru běžné. Pokud dobře rozumím vašemu souhlasu s úvodní částí, potom těžko můžete tak razantně odmítat tu druhou, která je myšlena jen jako určitá nástavba. Přijmu nanejvýš reakci poklidného nesouhlasu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jirka Kohl
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 1961
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne 24. dubna 2011 0:18 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

so dubna 23, 2011 20:14 Martin Kříž napsal:
Ale to neberte tak udiveně, já jsem to ani nijak drasticky nemyslel, pouze už v zárodku vidím souvislosti jdoucí dál, než je v průměru běžné. Pokud dobře rozumím vašemu souhlasu s úvodní částí, potom těžko můžete tak razantně odmítat tu druhou, která je myšlena jen jako určitá nástavba. Přijmu nanejvýš reakci poklidného nesouhlasu. Smile

Ono je někdy lepší být upřímější a "nástavby"si nechat pro sebe, aby celek nakonec nevyzněl kontraproduktivně.

_________________
Jirka Kohl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin Kříž



Založen: 08. 11. 2005
Příspěvky: 2638
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: ne 24. dubna 2011 10:43 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Ale vždyť nástavba = umocněná upřímnost...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JETHRO
Čestný člen


Založen: 09. 11. 2005
Příspěvky: 1922
Bydliště: Roudnice nad.Labem

PříspěvekZaslal: út 26. dubna 2011 12:07 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

příspěvky Vlkodlaka měli šťávu,žádný blb ,když může přednášet v Trojanský,myslím ,že má víc pod čepicí než celý MK kroužek Uničov:-,dohledávači lokalit,které jsou 20 let provařené ve sborníku,Smilepřínos snad 2 věci,kde si pánové hráli na Men is Black,jestli tohle budete řešit uvažuji taky o smazání všech svých příspěvků a když krize ve vládě ,proč na tady,jinak všude chleba o 2 kůrkách,,,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Kancelář - Vše ohledně provozu těchto stránek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory