Obsah fóra DAMyko
Domov Amatérských Mykologů
Svět hub 3/2010
Jdi na stránku 1, 2  Další
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Časopis SVĚT HUB
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michal Mikšík



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 810

PříspěvekZaslal: út 20. července 2010 15:57
  Předmět: Svět hub 3/2010
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Třetí číslo časopisu je v tisku
Posílám náhled obálky

Věřím, že se bude líbit

S pozdravem
Michal Mikšík
šéfredaktor časopisu
www.svethub.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michal Mikšík



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 810

PříspěvekZaslal: čt 29. července 2010 14:40 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Posílám obsah čísla 3/2010, ať víte na co se můžete těšit

Michal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michal Mikšík



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 810

PříspěvekZaslal: út 31. srpen 2010 14:19 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Třetí číslo je od pondělí 30.8 v trafikách.
Předplatitelům bude posláno do deseti dnů, nyní se jedná s novým distributorem časopisu pro předplatitele, takže časopis bude možné poslat až po dojednání smluvních podmínek

Děkuji za pochopení

Michal Mikšík
Šéfredaktor časopisu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Roman Manak



Založen: 08. 07. 2009
Příspěvky: 1379
Bydliště: Veselí nad Moravou

PříspěvekZaslal: út 31. srpen 2010 14:45 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Škoda toho zdržení Sad Doufám, že se ty podmínky dojednají co nejdříve, už se nemůžu dočkat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal Mikšík



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 810

PříspěvekZaslal: pá 17. září 2010 14:43 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Vážení předplatitelé, můžete mi potvrdit, že jste obdrželi třetí číslo do svých schránek ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pirhula



Založen: 27. 03. 2009
Příspěvky: 85
Bydliště: Nezvěstice, Plzeň-jih

PříspěvekZaslal: pá 17. září 2010 18:28 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Potvrzuji, že včera časopis dorazil. Ale slibovaný kalendář stále ještě nedorazil Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Roman Manak



Založen: 08. 07. 2009
Příspěvky: 1379
Bydliště: Veselí nad Moravou

PříspěvekZaslal: pá 17. září 2010 20:27 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Mě časopis dorazil včera. Sice jsem ho čekal už ve středu, když byl odesílán v pondělí, ale to není nic výjimečného u České pošty Very Happy Velké plus je že přišel ve skvělém stavu - možná tomu napomohlo i to razítko na obálce "Prosím nepřehýbat". Obsah je jako u předešlých čísel skvělý - nějaké drobné mušky by se našly, ale už teď vidím, že jste daly na některé kritiky předchozích čísel a jsou tam jisté změny. Všechny pozitivní. Zatím je podle mě největší "závada" Atlas hub a receptů. Jsou sice na tvrdším papíru, ale někde uprostřed časopisu a když by se je člověk odtud snažil dostat, mohl by narušit "strukturu" časopisu. Mě osobně by se líbilo kdyby tahle dvojstránka byla uprostřed časopisu nebo ještě lépe jako vložený dvojlist uvnitř časopisu.

Jinak jsem nadmíru spokojen. Je to opravdu kvalitní čtivo. Zatím nemám děti a tak nějakou tu stránku určenou pro ně jen přeletím očima, ale rozhodně to nijak neodsuzuji, spíš naopak - velmi dobrý nápad a věřím, že spousta houbařů to naservíruje svým ratolestem.

Jo a ještě jedna negativní připomínka - hned v prvním čísle byl článek o fotografování hub a bylo tam něco jako "pokračování v příštím čísle" nebo tak něco. Ale v dalším čísle ticho po pěšině. Ani v tomhle čísle nic... Když už se to tam avizuje, tak by pokračování v některém z těch čísel být mělo.

Každopádně díky za skvělý časopis. Věřím, že není jednoduché něco takového vydávat a o to víc držím palce abyste se udrželi mnoho let a zásobovali mě a další houbaře zajímavými informacemi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f.mamina



Založen: 11. 02. 2009
Příspěvky: 137
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: so 18. září 2010 14:15 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Bohužel, ještě jsem neměla tu čest na tento časopis narazit.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radek Doležal
Čestný člen


Založen: 16. 07. 2006
Příspěvky: 477
Bydliště: Smrkový Týnec (okr. Chrudim)

PříspěvekZaslal: so 18. září 2010 21:11 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Ano, ve čtvrtek. Vše v pohodě. Paráda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: čt 23. září 2010 9:28 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

K mé lítosti mi časopis stále nedorazil Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Michal Mikšík



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 810

PříspěvekZaslal: čt 23. září 2010 11:24 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Bobe, posíláme znovu. Kde se chyba stala nevím.
Michal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: st 29. září 2010 6:18 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Dorazil a je ok. Děkuji!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: st 13. října 2010 10:51 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Tož mi Michale dorazil v pondělí 11.9. časopis znovu Smile Datum podání na poště je 14.9. !!! Chyba distribuční firmy to tedy nebyla. Co mám udělat s tím číslem co mám navíc? Buď to můžu někam poslat a nebo to mohu hodit nějakému sousedovi houbařovi do schránky jako reklamu ... rozhodni Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pirhula



Založen: 27. 03. 2009
Příspěvky: 85
Bydliště: Nezvěstice, Plzeň-jih

PříspěvekZaslal: st 13. října 2010 13:09 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

To čumím, Bobe, u vás je ta pošta fakt rychlá Shocked Shocked Cestování časem tedy není sci-fi !!! Smile Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kraken
Čestný člen


Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 2508
Bydliště: Klášterec nad Ohří

PříspěvekZaslal: st 13. října 2010 13:41 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

st 13. října 2010 12:09 pirhula napsal:
To čumím, Bobe, u vás je ta pošta fakt rychlá Shocked Shocked Cestování časem tedy není sci-fi !!! Smile Laughing
Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Časopis SVĚT HUB Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory