Obsah fóra DAMyko
Domov Amatérských Mykologů
Jak se vám SVĚT HUB líbí?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Časopis SVĚT HUB
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michal Mikšík



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 810

PříspěvekZaslal: po 29. března. 2010 10:10 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Velmi děkuji za další komentář !!!. Jsem moc rád, že se Vám časopis líbí. Nebojte se, laťku kvality rozhodně snižovat nebudeme. Co se týče těch chyb, tak děkuji za upozornění. O tom plakátu víme a trhali jsme si vlasy, když to přišlo z tiskárny, protože jsme prostě nechápali, jak jsme to mohli splést, ale stalo se. No příště se poučíme, rovněž to samé s tím stránkováním. Jde skutečně o poporodní bolesti a věříme, že to příště již bude lepší. Jako malou ochutnávku vám prozradím, že v příštím portrétu bude muchomůrka císařka...

Ještě doplňuji, že ti předplatiteleé, kterým měl být zaslán k časopisu kalendář na rok 2010, jim bude zaslán v nejbližších dnech separátně.

Omlouvám se a děkuji za pochopení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rosa
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne 11. dubna 2010 14:20
  Předmět: Svět hub
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Předplatila jsem si také tento časopis a musím říci, že se mi moc líbí, jak obsahově, tak kvalitou papíru. Pouze mám výtku k papírovému obalu časopisu, který mi přišel dosti roztrhaný a časopis byl nacpán do schránky ne přehnutý, ale přímo přelomený.
Návrat nahoru
Michal Mikšík



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 810

PříspěvekZaslal: po 12. dubna 2010 11:03 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Dobrý den

To mne mrzí

Pošlu Vám číslo znovu, jen mi napište vaše jméno do fóra
Příští čísla budou označena velikou nálepkou nepřehýbat

Michal Mikšík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rosa
Anonymní





PříspěvekZaslal: út 13. dubna 2010 7:43
  Předmět: časopis Svět hub
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Dobrý den,
děkuji vám za vaši nabídku, ale nový časopis mi nemusíte posílat. Jen doufám, že nové číslo dojde v pořádku. Již se na něj těším.
Návrat nahoru
Copajetotuto



Založen: 08. 03. 2006
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 15. dubna 2010 11:23
  Předmět: Tak mi to přišlo:-)
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Michale dostal jsem časopis záhy po objednávce a dokonce jsem už poslal i předplatné - VS 0037 Laughing (musím říct, že časopis jsem měl dřív než fakturu mailem).
Časopis vnucuju už několika známým , takže pokud budu śpěšný, kolik dělá provize Twisted Evil? Pokud jsi chtěl slyšet připomínky, tak tady je moje: Marně jsem hledal vůni těch krásných exemplářů. Copa s tím redakce udělá?
Ale vážně. Je to zatím velice slibný a stročkovec mě oddělal úplně. Tahle krása že bejvávala tržní houba? To musela růst všude. Já to chci zpátky!!! A redakci držím palce, aby v téhle době ekonomicky přežila.

_________________
Jarda alias Copajetotuto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michal Mikšík



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 810

PříspěvekZaslal: út 20. dubna 2010 15:18 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Moc děkuju, budeme dělat vše, abychom se udrželi, ale bez čtenářů to nepůjde, takže předem děkuji všem současným i budoucím předplatitelům.

S úctou

Michal Mikšík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
houbař



Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 1
Bydliště: Březské

PříspěvekZaslal: čt 17. června 2010 16:31
  Předmět: druhé číslo
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

gratuluji k udržení kvality časopisu - dokonce i šotek méně řádil, nalezl jsem pouze přerostlé výtrusy u kačenky české na str.20 (uvedeny mm místo μm)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fíla



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 342
Bydliště: Praha 15

PříspěvekZaslal: so 19. června 2010 6:42 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Velice kvalitní čtivo!Jen tak dál! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal Mikšík



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 810

PříspěvekZaslal: út 22. června 2010 10:50 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Děkuji za kladné ohlasy. Děkuji za zachování přízně časopisu.

S pozdravem

Michal Mikšík
šéfredaktor časopisu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michal Fokt



Založen: 07. 11. 2010
Příspěvky: 13
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: ne 07. listopadu 2010 18:55 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

také chválím, dvě čísla která jsem od Vás dostal na včerejším "Dni s houbami" mi asi bude trvat chvíli přečíst, neb jsem pracovně vytížen, nicméně článek o květnatci se mi moc líbil a fotky, no, budu si muset pořídit lepší foťák, abych se jim alespoň trochu přiblížil Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Časopis SVĚT HUB Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory