Obsah fóra DAMyko
Domov Amatérských Mykologů
Sadba Vatovce
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Pěstírna - Pěstování hub
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: po 15. září 2008 10:54 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Pan inzerent tvrdí, že mnozí jeho zákazníci mají značné úspěchy ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
fero
Anonymní





PříspěvekZaslal: út 16. září 2008 8:32
  Předmět: tak jsem to našel
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Konečně jsem to našel, tady je adresa pro ty kdo to též hledají, je tam inzerát, kde prezentuje sadby i tu hledanou pýchavku Smile Smile Smile už mi poslal návod na pěstování, vypadá to dobře, jen jestli to vzejde?!?
Už jste to někdo vyzkoušel??!?

http://rostliny-zahrada.hyperinzerce.cz/semena-sazenice/inzerat/1115647-sadba-hub-hlivy-pychavky-shii-take-kombucha-kefirovec-nabidka/

Asi to taky vyzkouším, pak se ozvu popřípadě pošlu foto........
Návrat nahoru
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: út 30. září 2008 12:29 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Milý anonynmí Fero, tvůj dnešní příspěvek byl bohužel svým obsahem mimo hranice mluvy tolerované na tomto i dětem přístupném webu, a proto byl odstraněn. Ve vlastním zájmu své vystupování přehodnoť.

Pokud jde o to, že jsme odstranili některý z tvých minulých slušných příspěvků ... zkoušel jsi kliknout na tu číslovku 1 nebo 2 nahoře nad příspěvky či dole pod příspěvky? Myslím, že tam jsou všechny Wink Dvakrát měř - jednou řež !!!

Hledej tohle: Jdi na stránku Předchozí 1, 2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: st 01. října 2008 12:26
  Předmět: vatovec
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Takže myslíš že to ještě nikdo nevypěstoval akorát z lidí vábí peníze?
Návrat nahoru
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: st 01. října 2008 12:30 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Nemyslím si nic. Zatím však neznám nikoho, kdo by vypěstoval osobně ... tedy pokud mne paměť neklame. Co ostatní?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: st 01. října 2008 12:35
  Předmět: vatovec
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

já jsem koupila pýchavka na aukru a v červnu jsem zasadila nic zatím nevyrostlo a asi ani nevyroste zasadila jsem do kopřiv Sad co si o tom myslíte?
Návrat nahoru
packa



Založen: 01. 10. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st 01. října 2008 13:38
  Předmět: vatovec
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

myslíte si že to co se prodává je doopravdy podhoubý vatovce?nebo je to nesmysl?podařilo se to už někomu z vás vypěstovat ? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirda21



Založen: 23. 08. 2006
Příspěvky: 41
Bydliště: Dolany u Klatov

PříspěvekZaslal: st 01. října 2008 16:52
  Předmět: Sadba hřibového podhoubí.
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Další chytrák co z lidí vytahuje peníze Mad http://www.aukro.cz/item447525581_sadba_hribu.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: st 01. října 2008 17:42
  Předmět: Re: Sadba hřibového podhoubí.
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

st října 01, 2008 3:52 pm mirda21 napsal:
Další chytrák co z lidí vytahuje peníze Mad http://www.aukro.cz/item447525581_sadba_hribu.html


Všimněte, že fotky "vypěstovaných" hub jsou z lesa a nikoli z městské zástavby Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lupo
Site Admin


Založen: 08. 11. 2005
Příspěvky: 2312
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: st 01. října 2008 18:33
  Předmět: Re: vatovec
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

st 01. října 2008 12:38 packa napsal:
myslíte si že to co se prodává je doopravdy podhoubý vatovce?nebo je to nesmysl?podařilo se to už někomu z vás vypěstovat ? Cool
To že je to vatovec je možné a jistě i laboratorně ověřitelné. Ale jesli to skutečně vyroste v běžných podmínkách a s laicky proveditelným pěstebním postupem považuji za dost spekulativní záležitost. Rád se ale nechám přesvědčit o opaku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: st 01. října 2008 19:30 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Já jsem někde četl, že hřibovité houby zatím uměle pěstovat nejdou?!? Tak jak to je? To např. myceliumwolf prodává sadby pýchavky a ani od něj myslíte, že to nevyroste nikomu?!?

To snad ne????? Komu či čemu potom lze věřit????????????
Návrat nahoru
packa



Založen: 01. 10. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st 01. října 2008 20:11
  Předmět: vatovec
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

pro uživatele LUPO
Ahoj chci se zeptat osobně já jsem také z Chomutova spíš z Jirkova ale nevím kde pýchavkku hledat spíš jsi jí našel v lese nebo na loukách?co třeba louky na Boleboři Cool myslíš že tam něco poroste
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lupo
Site Admin


Založen: 08. 11. 2005
Příspěvky: 2312
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: čt 02. října 2008 22:07 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

st 01. října 2008 18:30 Anonymous napsal:
Já jsem někde četl, že hřibovité houby zatím uměle pěstovat nejdou?!? Tak jak to je? To např. myceliumwolf prodává sadby pýchavky a ani od něj myslíte, že to nevyroste nikomu?!?
To snad ne????? Komu či čemu potom lze věřit????????????
Netvrdím, že to nejde, ale nejsou to rajčata, která vyrostou i na hromadě kamení. Nejde o běžnou "kulturní plodinu" kterou lze zasadit a s jistotou sklidit. Je to sázka na příliš mnoho věcí, které při nejlepší vůli nemáte šanci ovlivnit. Příroda si do spousty věcí tak jednoduše kecat nenechá. Ale pokud se vám to povede, o to větší radost z toho budete určitě mít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sley
Čestný člen


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 1594
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čt 02. října 2008 22:42 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

čt 02. října 2008 21:07 Lupo napsal:
Netvrdím, že to nejde, ale nejsou to rajčata, která vyrostou i na hromadě kamení. Nejde o běžnou "kulturní plodinu" kterou lze zasadit a s jistotou sklidit.

Souhlasím. Za poslední dva roky jsem o vatovce nezakopnul, i když jinak mi rostly kousek za chatou a "sklidit" 10 - 15 kousků za rok, nebyl běžně problém...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lupo
Site Admin


Založen: 08. 11. 2005
Příspěvky: 2312
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: pá 03. října 2008 8:39
  Předmět: Re: vatovec
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

st 01. října 2008 19:11 packa napsal:
pro uživatele LUPO
Ahoj chci se zeptat osobně já jsem také z Chomutova spíš z Jirkova ale nevím kde pýchavkku hledat spíš jsi jí našel v lese nebo na loukách?co třeba louky na Boleboři Cool myslíš že tam něco poroste

Zkus se podívat do diskuse o tomto druhu, je tam popsáno i prostředí ve kterém se v přírodě vyskytuje.
http://www.damyko.info/ForumA/viewtopic.php?t=155
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Pěstírna - Pěstování hub Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory