Obsah fóra DAMyko
Domov Amatérských Mykologů
Administrátoři - mazat umíte, ale vyhovět ne?
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Kancelář - Vše ohledně provozu těchto stránek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vlkodlak



Založen: 16. 03. 2007
Příspěvky: 1886
Bydliště: Praha, Böhmen

PříspěvekZaslal: čt 10. listopadu 2011 2:04
  Předmět: Administrátoři - mazat umíte, ale vyhovět ne?
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Zde jsem Vás již před týdnem žádal o zrušení svých účtů, jelikož tuto možnost sami v rozporu se zákonem nenabízíte, a především o ZRUŠENÍ ZASÍLÁNÍ VEŠKERÝCH UPOZORŇOVACÍCH EMAILŮ (použil jsem slovo "notifikačních", rozumíte mu?) na nové příspěvky v tématech, kam jsem kdysi přispěl a nebo která jsem si (výjimečně) označil na sledování.

Mazat příspěvky umíte, rychle jak blesk, oddělovat a zamykat témata také, ale vyhovět takovémuto jednoduchému požadavku je nad Vaše síly? Opravdu nestojím o ani jeden další email z domény damyko.info a nechci a nebudu to řešit filtrováním na své straně.

_________________
;°|<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: čt 10. listopadu 2011 10:17 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Alerty dostáváš, protože jsi si to tak nastavil. Tož u témat, kde jsi si nastavil alert, si ho prostě zruš Wink Nemáme žádný nástroj jak to o uživateli zjistit.

Nejsnadnější variantou by však mohlo být, že si prostě otevřeš svůj profil a změníš svou emailovou adresu na nějakou neexistující Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Vlkodlak



Založen: 16. 03. 2007
Příspěvky: 1886
Bydliště: Praha, Böhmen

PříspěvekZaslal: pá 11. listopadu 2011 6:31 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Každý uživatel má svoje ID, které se táhne všemi databázemi fóra. Je velmi snadné přenastavit všechny věty databáze, kde je pro dané ID nastaveno zasílání emailů. Vyžaduje to jen vůli administrátora, která zde evidentně v tomto případě chybí, v kontrastu s případy cenzury.

Chybí mi ale možnost ÚPLNÉHO ZRUŠENÍ ÚČTU, včetně navazujících záležitostí, nebo se pletu???

Idiotské úšklebky přidávat nebudu, jde mi o obsah.

_________________
;°|<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Kancelář - Vše ohledně provozu těchto stránek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory