Obsah fóra DAMyko
Domov Amatérských Mykologů
Fotka roku 2011
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Fotoradna - Fotíme houby a upravujeme obrázky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: pá 20. května 2011 12:38
  Předmět: Fotka roku 2011
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Tož mne tak napadlo, že bychom tu mohli tak nějak uspořádat "soutěž" o fotku roku 2011. Zaujme-li vás něčí fotka natolik, že by jste ji chtěli nominovat do klání o nejlepší fotku DAMyka za rok 2011, tak odpovězte na tento příspěvek přičemž vložte URL příspěvku a také pomocí IMG tagu i danou fotku. V lednu to pak anketou vyhodnotíme Wink

Naposledy upravil Bob dne pá 20. května 2011 12:40, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: pá 20. května 2011 12:39 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Tato fotka od JETHRO mne prostě nějak uhranula ...
http://www.damyko.info/ForumA/viewtopic.php?p=51297#51297
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Roman Manak



Založen: 08. 07. 2009
Příspěvky: 1379
Bydliště: Veselí nad Moravou

PříspěvekZaslal: pá 20. května 2011 21:13 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

pá 20. května 2011 12:39 Bob napsal:
Tato fotka od JETHRO mne prostě nějak uhranula ...
http://www.damyko.info/ForumA/viewtopic.php?p=51297#51297


Myslím, že je to vynikající nápad. Ale určitě tu budou desítky možná stovky návrhů, protože každému se líbí něco jiného. A myslím, že v tom bude dost zmatek. Každopádně já osobně se budu snažit něco vybrat a dát sem. Ale zrovna tato fotka by mě moc neoslovila. Je perfektní, navíc je na ní houba, kterou mám rád (jak v kuchyni, tak v lese), ale osobně bych ji nedal označení fotka roku 2011 Smile

_________________
---
RAM

Do lesa se dá jít vždy. Když tam člověk nenajde houby, tak tam najde houby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal Mikšík



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 810

PříspěvekZaslal: st 20. července 2011 9:15 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Tak udělejme každý rok jen jeden druh, třeba nějaký méně běžný ať těch fotek není moc a dá se to nějak zmáknout. Navrhuji např. hřib bronzový. Pro vítěze nejhezčí fotky nabízím jako cenu svůj atlas hub, který vyjde v srpnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miroslav Comorous



Založen: 16. 06. 2009
Příspěvky: 329
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st 20. července 2011 17:28 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

st 20. července 2011 9:15 Michal Mikšík napsal:
Tak udělejme každý rok jen jeden druh, třeba nějaký méně běžný ať těch fotek není moc a dá se to nějak zmáknout. Navrhuji např. hřib bronzový. Pro vítěze nejhezčí fotky nabízím jako cenu svůj atlas hub, který vyjde v srpnu.

Tak leda, že bych si nějakého hřiba z bronzu odlil, protože u nás na západě nehrozí. Smile

_________________
Na přání poskytnu komentované hlasy ptáků ve formátu MP3.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roman Manak



Založen: 08. 07. 2009
Příspěvky: 1379
Bydliště: Veselí nad Moravou

PříspěvekZaslal: st 20. července 2011 20:24 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Zajímavé návrhy. Ale já osobně bych, když už, byl pro nějaký běžnější druh než třeba bronzák, ať jej může nafotit každý, i když samozřejmě pak těch fotek bude víc Smile
_________________
---
RAM

Do lesa se dá jít vždy. Když tam člověk nenajde houby, tak tam najde houby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal Mikšík



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 810

PříspěvekZaslal: čt 21. července 2011 9:06 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

OK, tak hřib Dupainův ((((: Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: pá 22. července 2011 8:10 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Já bych doporučoval to vůbec nijak neomezovat Wink

ani nevím proč:
http://www.damyko.info/ForumA/viewtopic.php?p=52551#52551
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Fotoradna - Fotíme houby a upravujeme obrázky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory