Obsah fóra DAMyko
Domov Amatérských Mykologů
"VELKÝ" atlas hub v MF DNES
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Nástěnka - Výstavy, přednášky, knihy, odkazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pantáta
Čestný člen


Založen: 08. 11. 2005
Příspěvky: 1583
Bydliště: Praha 6 - Dejvice

PříspěvekZaslal: po 21. července 2008 14:34
  Předmět: "VELKÝ" atlas hub v MF DNES
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

V dnešní příloze Mladé fronty DNES (týdenník ONA DNES) je vložený "Vleký atlas hub". Inzerovali to palcovými titulky dlouho dopředu, tak jsem byl zvědavej co to bude za veledílo.

Tak nakonec ten "VELKÝ" atlas obsahuje 30 druhů vesměs známých hub - jedlých i jedovatých.

Chybu jsem tam objevil sice jenom jednu (pod Muchomůrkou tygrovanou mají fotku A. regalis), ale ten výběr zveřejněných druhů mě pobavil Smile

Zajímalo by mě, kterej chytrák do tý třicítky vybíral takový špeky jako křemenáč kozákovitý, pavučinec anýzový, bedla ostrošupinná apod.


Za každou houboosvětu můžeme být samozřejmě rádi,ale proč to skoro vždy dopadá takto ...
Confused Confused Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: po 21. července 2008 15:30 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jiří Véle
Čestný člen


Založen: 07. 11. 2005
Příspěvky: 708
Bydliště: Svárov

PříspěvekZaslal: po 21. července 2008 21:38 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Taky jsem ten plátek měl dnes v putyce před očima Evil or Very Mad
_________________
Jirka Véle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Nástěnka - Výstavy, přednášky, knihy, odkazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory