Obsah fóra DAMyko
Domov Amatérských Mykologů
Vyhledávač - HLAŠTE CHYBY NA KTERÉ NARAZÍTE
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Kancelář - Vše ohledně provozu těchto stránek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kraken
Čestný člen


Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 2508
Bydliště: Klášterec nad Ohří

PříspěvekZaslal: pá 18. ledna 2008 12:30
  Předmět: Vyhledávač - HLAŠTE CHYBY NA KTERÉ NARAZÍTE
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Nějak zlobí vyhledávání. 9x z 10. pokusů mi to ozamuje: Žádné téma nebo příspěvek nebyl nalezen dle zvolených kritérií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: pá 18. ledna 2008 12:47 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Víme o tom! Patrně je potřeba vytvořit novou vyhledávací databázi či tak něco. Jsou to jistě důsledky přesunu webu. Jak se k tomu Lupo dostane jistě to opraví. Hlaste další chyby! Ať je to co nejdříve v původním stavu. Taky nešli dávat přílohy, ale to už je opraveno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: pá 18. ledna 2008 13:11 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

oproti minulému hostingu pozoruji výrazné snížení rychlosti zobrazování obrázků. Co vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jirka Kohl
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 1961
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá 18. ledna 2008 13:21 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

U mě je to stejný jako před tím, ne li trochu lepší.
_________________
Jirka Kohl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: pá 18. ledna 2008 13:24 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

ok, takže je to mým spojením. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: pá 18. ledna 2008 13:32 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Vyhledávání bude brzy v provozu. Zpustil jsem Rebuild vyhledávací databáze ... již je hotovo ca. 5% ... pokud vše půjde ok, pak by to mělo do 30 minut fungovat jako za starých časů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: pá 18. ledna 2008 14:37 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Hotovo. Rebuild je dokončen a vyhledávání funguje ještě lépe než kdysi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kraken
Čestný člen


Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 2508
Bydliště: Klášterec nad Ohří

PříspěvekZaslal: pá 18. ledna 2008 17:23 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

To je fajn. Vyhledávat něco v DAtlasu manuálně je pěkná fuška! Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lesánek



Založen: 10. 08. 2007
Příspěvky: 848
Bydliště: Mrákotín, okres Jihlava

PříspěvekZaslal: pá 18. ledna 2008 21:14 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Zdá se, že je všechno zase v pořádku, naštěstí. Nevěřil bych, že mi bude Damyko tolik chybět. Musím vyslovit velkou pochvalu všem zachráncům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
witch



Založen: 17. 10. 2006
Příspěvky: 464
Bydliště: okres Benešov

PříspěvekZaslal: so 19. ledna 2008 12:42 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

diky za info o znovuzprovozneni.. poteseni na me strane!

.. ale mam taky pocit, ze se obrazky natahuji pomaleji, dokonce i zobrazovani nahledu je pomalejsi..

zdravim

_________________
witch mish <:3~
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: so 19. ledna 2008 16:15 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Myslím, že rzchlost může být dost závislá na spoustě věcech. Mimo jiné na tom, kudy si pro data chodíš, tj. jak jsou servery propojeny ... možná Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mirka K.



Založen: 23. 07. 2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: út 18. března. 2008 23:50
  Předmět: Připomínka k vyhledávání
Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Při vyhledávání ?mojí? žilnatky bledé jsem narazila na dva následující problémy. A to že Žilnatka bledá už je jednou v DAtlase založená ale pod starým latinským názvem. Chtělo by to spojit Smile
Za druhé, že při zadávání žilnatka do vyhledávače s malým ž se nevyhledají všechny záznamy jako s Ž velkým Smile (Hledám v DaMyko Fórech → Možnosti). Myslím, že by bylo správnější kdyby vyhledávač našel všechny záznamy ať s velkým či malým písmenem. Nebo to je technicky nemožné ? To jsem ale detailista co? Smile Ale myslím, že to může být důvod, proč někdo něco nenašel i když už to na stránkách je. Alespoň mě to chvíli trvalo, než jsem přišla na to čím to je Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lupo
Site Admin


Založen: 08. 11. 2005
Příspěvky: 2312
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: st 19. března. 2008 9:18 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

To by mě ani ve snu nenapadlo, že je tam takováhle bota Shocked , kouknu na to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lupo
Site Admin


Založen: 08. 11. 2005
Příspěvky: 2312
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: st 19. března. 2008 9:36 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Trochu jsem to poupravil, vyzkoušejte to.

žilnatka - 8 témat, 14 příspěvků
Žilnatka - 8 témat, 14 příspěvků

myslím, že to už funguje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: st 19. března. 2008 9:52 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Mirko K. ... zasloužíš medaili !!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Kancelář - Vše ohledně provozu těchto stránek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory