Obsah kuchařského fóra DAMyko Domov Amatérských Mykologů  

Noviny Fórum Atlas hub Kuchař HledatHledat NápovědaNápověda RegistraceRegistrace PřihlášeníPřihlášení

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fora -> Teplé předkrmy
Hořčák na slanině
PříspěvekZaslal: Tonda z Kralup, pá květen 05, 2006 8:21 am  
Vhodná houba: Hřib žlučový
Doporučená příloha: Chléb, slané pečivo
 Doposud nehodnoceno
 
Ingredience:
250 g hořčaků,
200 g slaniny,
2-3 vejce,
75 g cibule,
sůl
 
Postup přípravy:
Hořčaky nakrájet na tenké plátky, slaninu na drobné kostičky. Slaninu dát na pánev a když zesklovatí, tak přidat drobně nakrájenou cibuli a postupně plátky hub. Houby dusit nejméně 20 min. Když přebytečná voda vysmahne, tak přdat vejce a rozmíchat. Během přípravy neochutnávat! Po dokončení má smaženice dobrou pikantní chuť. Samozřejmě na konec musíme pokrm dosolit podle chuti. S kořením raději neexperimentovat, nevím co by to udělalo s hořkostí. Já jsem si do toho přidal česnek utřený se solí a je to docela bomba.

Pozn. Sley: Také jsem tento recept vyzkoušel a i když jsem k němu zpočátku neměl důvěru, není to špatné. Důležité ovšem je dodržet minimální dobu dušení 20 minut, jinak je to stále nahořklé!
 Ilustrační foto.jpg
Ilustrační foto.jpg
 88.67 kB
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah kuchařského fóra DAMyko -> Teplé předkrmy Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Copyright © DAMyko 2005-2011, pokud není jednoznačně uveden autor. Všechna práva vyhrazena autorům, pokud není uvedeno jinak.
Copyright © by the DAMyko 2005-2011, when no specific author is mentioned. All rights reserved by authors, except when otherwise stated.

Správce stránek - Site Admin: BoLuBol