Obsah kuchařského fóra DAMyko Domov Amatérských Mykologů  

Noviny Fórum Atlas hub Kuchař HledatHledat NápovědaNápověda RegistraceRegistrace PřihlášeníPřihlášení

Mrazíky a houby...
Přidat nové téma   Zaslat odpověď   Obsah fora -> Diskuse o vaření
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pajina



Založen: 22.11.2009
Příspěvky: 27
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 10:00 pm    Předmět: Mrazíky a houby... Citovat

Ahoj, tak mi prosím někdo poraďte, protože manžel má pořád strach, abych ho neotrávila, tak se prý mám zeptat Very Happy Very Happy Very Happy
Mám vytypované to místo kde jsou čirůvky dvoubarevné, všechny jsem je neposbírala, nevešly se do košíku Very Happy Very Happy Chystám se tam v sobotu, ale byl už dnes malý mrazík, tak mínus jeden, a hlásejí zase, max. -2 no, my tady v Polabí takovou zimu nemáme. Ale přesto - vadí téhle houbě takový mrazíK? Dá se ï potom sebrat a sníst? Jaké máte zkušenosti? Nebo tak málo nevadí?

_________________
Pajina
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sley
Čestný člen


Založen: 4.11.2005
Příspěvky: 1594
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 10:05 pm    Předmět: Citovat

Na toto téma jsme před časem už diskutovali tady Smile
Můj osobní názor je ten, že zatím bych se toho nebál, zvláště u těch čirůvek. Teď v noci takovej mráz ještě není...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Vlkodlak



Založen: 15.3.2007
Příspěvky: 1886
Bydliště: Praha, Böhmen

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 11:19 pm    Předmět: Citovat

Mrazíky vadí spíše letním druhům hub, podzimní a zejména pozdně podzimní až zimní vydrží dost.

Mráz v plodnici způsobí dříve či později roztrhání pletiv, vylití obsahu buněk a následné rozkladné procesy. Dá se to dostat do oka a hlavně je to cítit (po ohřátí, viz jak čuchat k houbám). Plodnice a zejména klobouky mívají po přemrznutí vodnaté mapy nebo části, rozpadají se a původní vůně je nahrazena zemitým, hnilobným nebo jiným nepříjemným pachem.

Čirůvka dvoubarvá lehké mrazíky snáší. Asi je na to vybavená a navíc bývá schovaná v trávě, která brzdí proudění vzduchu a uchovává v přízemní vrstvě příznivou teplotu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď   Obsah fora -> Diskuse o vaření Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Copyright © DAMyko 2005-2011, pokud není jednoznačně uveden autor. Všechna práva vyhrazena autorům, pokud není uvedeno jinak.
Copyright © by the DAMyko 2005-2011, when no specific author is mentioned. All rights reserved by authors, except when otherwise stated.

Správce stránek - Site Admin: BoLuBol