Obsah kuchařského fóra DAMyko Domov Amatérských Mykologů  

Noviny Fórum Atlas hub Kuchař HledatHledat NápovědaNápověda RegistraceRegistrace PřihlášeníPřihlášení

Léčivý likér z hřibu žlučníku
Přidat nové téma   Zaslat odpověď   Obsah fora -> Hledám recept na...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mykoň



Založen: 11.8.2007
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 10:00 pm    Předmět: Léčivý likér z hřibu žlučníku Citovat

Někde jsem slyšel, že lihový extrakt z hřibu žlučníku má podpůrný efekt na trávení apod. Hledal jsem na internetu nějaký recept, ale nic jsem nenašel.
Nemůže mi někdo poradit a napsat, kde recept najdu, resp. mi trochu poodhalit tajemství přípravy?

Díky Mykoň
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jambig



Založen: 23.3.2008
Příspěvky: 214
Bydliště: Frýdek

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 12:58 am    Předmět: Re: Léčivý likér z hřibu žlučníku Citovat

Mykoň napsal:
Někde jsem slyšel, že lihový extrakt z hřibu žlučníku má podpůrný efekt na trávení apod. Hledal jsem na internetu nějaký recept, ale nic jsem nenašel.
Nemůže mi někdo poradit a napsat, kde recept najdu, resp. mi trochu poodhalit tajemství přípravy?

Díky Mykoň

Co takhle zapátrat tímhle směrem ?
http://ahaonline.cz/cz/z-domova/27848/jiri-kalat-(68)---tohle-je-houbovy-kral!/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Bob
Site Admin


Založen: 4.11.2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: út září 09, 2008 10:48 am    Předmět: Citovat

Jak na likér nevím, ale na některé z přednášek v Unhošti jsem vyslechl, že usušený a na prach rozdrcený hořčák je výborným lékem na kocovinu. Stačí to nějak dostat do žaludku ... nejlépe v želatinové kapsli, která se snad dá koupit v lékárně. Jinak je to totiž dóóst hořké.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď   Obsah fora -> Hledám recept na... Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Copyright © DAMyko 2005-2011, pokud není jednoznačně uveden autor. Všechna práva vyhrazena autorům, pokud není uvedeno jinak.
Copyright © by the DAMyko 2005-2011, when no specific author is mentioned. All rights reserved by authors, except when otherwise stated.

Správce stránek - Site Admin: BoLuBol