Obsah fóra DAMyko
Domov Amatérských Mykologů
Fotografování milimetrových objektů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Fotoradna - Fotíme houby a upravujeme obrázky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: so 01. března. 2008 22:45 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Mám asi nějaký přihlouplý problém. Když zapnu blesk, tak mám stále stejný čas 1/250 s což je při cloně 16 zcela nedostačující ikdyž dám blesk na maximum. Je to prostě slabým bleskem a nebo mám někde něco přepnout v nastavení foťáku - s focením pomocí blesku začínám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lupo
Site Admin


Založen: 08. 11. 2005
Příspěvky: 2312
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: ne 02. března. 2008 20:48 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

so 01. března. 2008 21:45 Bob napsal:
Mám asi nějaký přihlouplý problém. Když zapnu blesk, tak mám stále stejný čas 1/250 s což je při cloně 16 zcela nedostačující ikdyž dám blesk na maximum. Je to prostě slabým bleskem a nebo mám někde něco přepnout v nastavení foťáku - s focením pomocí blesku začínám.

Ono to asi vychází z předpokladu, že impuls blesku stejně není delší a tak je to natvrdo. U mě je to 1/30 ve všech režimech, kdy do délky expozice kecá automatika. V režimech s manuální délkou expozice mi to ale dovolí nastavit cokoliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bob
Site Admin


Založen: 04. 11. 2005
Příspěvky: 9085
Bydliště: Kladno-Mimoň

PříspěvekZaslal: pá 14. března. 2008 16:52 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Narazil jsem na Makrosvětlo !!! Smile http://www.makrosvetlo.cz/index.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Fotoradna - Fotíme houby a upravujeme obrázky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory