Obsah fóra DAMyko
Domov Amatérských Mykologů
Setkání Českých a Slovenských mykologů...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Nástěnka - Výstavy, přednášky, knihy, odkazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Šťavnatka



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 70
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: st 14. června 2006 7:17 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

Tak se na nějakýho člena napojte....stačí se objevovat na akcích a tak. Hihi, já jsem na to expert. Měla bych mít v ČMS čestnou funkci "Odborník pro styk s mykology" Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Abbadon



Založen: 17. 09. 2010
Příspěvky: 63
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: čt 09. června 2011 18:35 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

út 13. června 2006 9:27 Sley napsal:
út 13. června 2006 9:17 Šťavnatka napsal:
...máte tam, ale Tepličáky, ne?

Z Teplic osobně nikoho neznám, ale jen z Ústí jsme tady na DAMyku tři - Martin, Gekko13 a já. (Gekka sice neznám, ale je to rozhodně dobrej odborník, kterej by se nám určitě hodil). Martin Chochel je z Děčína a v Ústí pracuje (s ním se znám a občas spolu vyrazíme do lesa), a já sám vím o dalších lidech, kteří by se určitě rádi přidali...


Omlouvám se že otvírám 5 let staré téma Very Happy ale o žádném mykoklubu v Ústí jsem ještě neslyšel, tak to bohužel pro všechny obyvatele Ústeckého kraje pravděpodobně nedopadlo Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JETHRO
Čestný člen


Založen: 09. 11. 2005
Příspěvky: 1922
Bydliště: Roudnice nad.Labem

PříspěvekZaslal: čt 09. června 2011 18:38 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

v 80 letech existoval Mykologický kroužek v terezíně,který vedl p.Šlosr,,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Abbadon



Založen: 17. 09. 2010
Příspěvky: 63
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: čt 09. června 2011 19:45 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

čt 09. června 2011 18:38 JETHRO napsal:
v 80 letech existoval Mykologický kroužek v terezíně,který vedl p.Šlosr,,


No to je pěkné Very Happy ale to jsem byl ještě jak se říká "na houbách"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin Kříž



Založen: 08. 11. 2005
Příspěvky: 2638
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čt 09. června 2011 23:16 Odpovědět s citátem Url adresa tohoto příspěvku

čt června 09, 2011 6:35 pm Abbadon napsal:
Omlouvám se že otvírám 5 let staré téma Very Happy ale o žádném mykoklubu v Ústí jsem ještě neslyšel, tak to bohužel pro všechny obyvatele Ústeckého kraje pravděpodobně nedopadlo Sad

Přitom je ta myšlenka nepřetržitě aktivní. Jen bohužel nevím, jak by to v praxi fungovalo - já jsem pořád někde v tahu... Tak leda najít ostatní, kteří jsou na tom časově lépe... Neutral Aktuálně máme trochu oživlou ústecko-teplickou skupinu starých známých, ale společně pouze občas podnikneme soukromé vyjížďky. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Obsah fora -> Nástěnka - Výstavy, přednášky, knihy, odkazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory